Zwycięskie derby!
Opolanin zwyciężył w derbach powiatu opolskiego pokonując Stal Poniatowa 1:0.
Wyjazdowa wygrana w Zakrzówku.
Opolanin pokonał Stok Zakrzówek 3: 1 po bramkach: Fliszkiewicza, Rożka i Stalęgi.
Zwycięstwo w doliczonym czasie.
Opolanin pokonał Sygnał Lublin 2:1. Bramkę w doliczonym czasie na wagę 3 pkt. zdobył Piotr Dajos.
Ostatnia kolejka
Następny mecz

Gospodarz: Stal Poniatowa
Gość: Opolanin
Wynik: -:-
Rozgrywki: V Liga Lubelska
Data: 17.06.2017, 17:30
Zobacz: terminarz

Poprzedni mecz

Gospodarz: Opolanin
Gość: Stok Zakrzówek
Wynik: 7:1
Rozgrywki: V Liga Lubelska
Data: 10.06.2017, 17:00
Zobacz: terminarz

Panel logowania
Sonda

Na którym miejscu Opolanin uplasuje się po rundzie jesiennej?
Pierwsza trójka
Środek tabeli
Strefa spadkowa

V Liga Lubelska

Terminarz Tabela Strzelcy Kluby Kadra


Tabela sezon 2016/2017
  Drużyna M W R P Pkt Bramki
1   MKS Ryki 29 20 4 5 64 81 34
2   MKS Opolanin 29 19 5 5 62 67 26
3   Wisła II Puławy 29 20 2 7 62 111 25
4   Stal Poniatowa 29 17 5 7 56 75 38
5   Orion Niedrzwica 29 17 5 7 56 59 32
6   Janowianka Janów Lubelski 29 16 5 8 53 68 44
7   Piaskovia Piaski 30 14 7 9 49 76 57
8   Granit Bychawa 29 13 5 11 44 55 50
9   GKS Niemce 29 10 8 11 38 51 48
10   Stok Zakrzówek 30 10 7 13 37 48 59
11   Tur Milejów 31 10 6 15 36 47 71
12   Sygnał Lublin 29 10 5 14 35 66 69
13   Płomień Trzydnik Duży 29 7 3 19 24 40 128
14   Perła Borzechów 29 5 7 17 22 49 84
15   Unia Wilkołaz 30 4 3 23 15 28 84
16   KS Góra Puławska 29 2 3 24 9 21 95


Legenda:
M - mecze (rozegrane spotkania)
W - wygrane
R - remisy
P - przegrane
Pkt - punkty
Bramki - bramki zdobyte/bramki stracone
- awans
- baraze
- spadek


Tabela krzyżowa
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
  1. MKS Ryki 7:1 0:0 1:0 2:1 3:2 3:0 1:1 3:0 5:3 5:0 1:2 3:1 7:1 4:1 4:0 5:3
  2. Opolanin 1:2 0:2 1:0 0:0 2:4 1:0 2:1 1:1 7:1 6:2 2:1 8:1 2:1 6:1 5:0
  3. Wisła II Puławy 4:1 0:0 1:1 4:1 8:1 1:2 6:0 8:0 3:1 0:1 8:1 7:0 5:1 4:0 9:2
  4. Stal Poniatowa 2:3 2:4 2:0 0:0 5:3 2:0 2:0 2:2 3:1 2:1 5:0 4:1 2:2 1:0
  5. Orion Niedrzwica 1:2 0:0 0:2 0:3 2:1 3:1 3:0 2:0 1:1 1:0 3:2 5:0 3:1 3:1 4:1
  6. Janowianka 0:2 2:1 2:1 2:1 0:0 1:1 1:2 2:2 4:0 4:2 2:2 4:0 2:3 6:1 3:0
  7. Piaskovia Piaski 0:5 2:3 2:1 2:2 0:1 1:1 2:3 2:1 9:2 1:0 6:2 1:1 2:1 4:0
  8. Granit Bychawa 2:1 0:1 1:5 3:2 1:3 4:2 1:4 2:0 0:0 1:1 1:1 7:0 4:0 2:0 6:0
  9. GKS Niemce 0:0 0:2 3:2 2:2 1:2 2:4 1:3 5:0 0:0 5:0 7:1 2:0 3:0 1:0
  10. Stok Zakrzówek 1:3 1:0 2:3 2:1 2:1 1:1 1:0 0:0 2:0 1:3 6:1 6:2 1:1 0:1
  11. Tur Milejów 2:1 2:1 1:3 0:4 0:1 2:0 4:0 1:3 1:1 2:2 4:1 1:1 2:1 3:2
  12. Sygnał Lublin 0:7 1:2 1:0 3:4 0:1 2:4 8:2 1:5 2:2 5:1 4:0 6:3 4:0 1:1
  13. Płomień Trzydnik Duży 3:2 0:3 0:1 0:6 1:4 1:7 1:4 1:3 2:1 3:0 4:4 4:2 3:3 3:1 3:1
  14. Perła Borzechów 2:2 1:2 1:5 1:4 2:4 1:2 4:4 3:4 3:2 3:2 2:1 2:4 1:1 1:1 3:1
  15. Unia Wilkołaz 1:4 0:3 1:3 0:2 0:5 0:3 0:1 0:2 1:4 2:1 0:3 6:2 2:1 1:3
  16. KS Góra Puławska 1:2 0:2 0:3 1:6 0:4 0:5 1:5 1:1 0:0 0:6 0:3 1:5 0:1 1:3
  r e k l a m a  
Oficjalna strona MKS OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE. Wszelkie prawa zastrzeżone.