Zwycięskie derby!
Opolanin zwyciężył w derbach powiatu opolskiego pokonując Stal Poniatowa 1:0.
Wyjazdowa wygrana w Zakrzówku.
Opolanin pokonał Stok Zakrzówek 3: 1 po bramkach: Fliszkiewicza, Rożka i Stalęgi.
Zwycięstwo w doliczonym czasie.
Opolanin pokonał Sygnał Lublin 2:1. Bramkę w doliczonym czasie na wagę 3 pkt. zdobył Piotr Dajos.
Ostatnia kolejka
Następny mecz

Gospodarz: Stal Poniatowa
Gość: Opolanin
Wynik: -:-
Rozgrywki: V Liga Lubelska
Data: 17.06.2017, 17:30
Zobacz: terminarz

Poprzedni mecz

Gospodarz: Opolanin
Gość: Stok Zakrzówek
Wynik: 7:1
Rozgrywki: V Liga Lubelska
Data: 10.06.2017, 17:00
Zobacz: terminarz

Panel logowania
Sonda

Na którym miejscu Opolanin uplasuje się po rundzie jesiennej?
Pierwsza trójka
Środek tabeli
Strefa spadkowa

V Liga Lubelska

Terminarz Tabela Strzelcy Kluby Kadra


Terminarz sezon 2016/2017
Kolejka 1
GKS Niemce   1 : 0   KS Góra Puławska  
Unia Wilkołaz   1 : 3   Wisła II Puławy  
Tur Milejów   4 : 0   Granit Bychawa  
Sygnał Lublin   2 : 4   Janowianka  
Stok Zakrzówek   6 : 1   Płomień Trzydnik Duży  
Stal Poniatowa   2 : 3   MKS Ryki  
Piaskovia Piaski   2 : 3   Opolanin   13.08.2016 12:00
Perła Borzechów   2 : 4   Orion Niedrzwica  
Kolejka 2
KS Góra Puławska   0 : 4   Orion Niedrzwica  
Opolanin   2 : 1   Perła Borzechów   21.08.2016 17:00
MKS Ryki   1 : 1   Piaskovia Piaski  
Płomień Trzydnik Duży   0 : 6   Stal Poniatowa  
Janowianka   4 : 0   Stok Zakrzówek  
Sygnał Lublin   1 : 5   Granit Bychawa  
Wisła II Puławy   0 : 1   Tur Milejów  
GKS Niemce   3 : 0   Unia Wilkołaz  
Kolejka 3
Unia Wilkołaz   1 : 3   KS Góra Puławska  
Tur Milejów   1 : 3   GKS Niemce  
Sygnał Lublin   1 : 0   Wisła II Puławy  
Stok Zakrzówek   1 : 0   Granit Bychawa  
Stal Poniatowa   0 : 0   Janowianka  
Piaskovia Piaski   6 : 2   Płomień Trzydnik Duży  
Perła Borzechów   2 : 2   MKS Ryki  
Orion Niedrzwica   0 : 0   Opolanin   24.08.2016 17:00
Kolejka 4
KS Góra Puławska   0 : 2   Opolanin  
MKS Ryki   3 : 2   Orion Niedrzwica  
Płomień Trzydnik Duży   3 : 3   Perła Borzechów  
Janowianka   1 : 1   Piaskovia Piaski  
Granit Bychawa   3 : 2   Stal Poniatowa  
Wisła II Puławy   3 : 1   Stok Zakrzówek  
GKS Niemce   5 : 0   Sygnał Lublin  
Tur Milejów   2 : 1   Unia Wilkołaz  
Kolejka 5
Tur Milejów   3 : 2   KS Góra Puławska  
Sygnał Lublin   4 : 0   Unia Wilkołaz  
Stok Zakrzówek   0 : 0   GKS Niemce  
Stal Poniatowa   2 : 4   Wisła II Puławy  
Piaskovia Piaski   1 : 1   Granit Bychawa  
Perła Borzechów   1 : 2   Janowianka  
Orion Niedrzwica   5 : 0   Płomień Trzydnik Duży  
Opolanin   1 : 2   MKS Ryki   04.09.2016 17:00
Kolejka 6
KS Góra Puławska   1 : 2   MKS Ryki  
Płomień Trzydnik Duży   0 : 3   Opolanin   11.09.2016 17:00
Janowianka   0 : 0   Orion Niedrzwica  
Granit Bychawa   4 : 0   Perła Borzechów  
Wisła II Puławy   1 : 2   Piaskovia Piaski  
GKS Niemce   3 : 2   Stal Poniatowa  
Unia Wilkołaz   1 : 4   Stok Zakrzówek  
Tur Milejów   2 : 2   Sygnał Lublin  
Kolejka 7
Sygnał Lublin   1 : 1   KS Góra Puławska  
Stok Zakrzówek   2 : 0   Tur Milejów  
Stal Poniatowa   2 : 2   Unia Wilkołaz  
Piaskovia Piaski   2 : 3   GKS Niemce  
Perła Borzechów   1 : 5   Wisła II Puławy  
Orion Niedrzwica   3 : 0   Granit Bychawa  
Opolanin   2 : 4   Janowianka   18.09.2016 16:00
MKS Ryki   7 : 1   Płomień Trzydnik Duży  
Kolejka 8
KS Góra Puławska   0 : 1   Płomień Trzydnik Duży  
Janowianka   0 : 2   MKS Ryki  
Granit Bychawa   0 : 1   Opolanin   25.09.2016 16:00
Wisła II Puławy   4 : 1   Orion Niedrzwica  
GKS Niemce   2 : 0   Perła Borzechów  
Unia Wilkołaz   0 : 1   Piaskovia Piaski  
Tur Milejów   0 : 4   Stal Poniatowa  
Sygnał Lublin   5 : 1   Stok Zakrzówek  
Kolejka 9
Stok Zakrzówek   0 : 1   KS Góra Puławska  
Stal Poniatowa   2 : 1   Sygnał Lublin  
Piaskovia Piaski   9 : 2   Tur Milejów  
Perła Borzechów   1 : 1   Unia Wilkołaz  
Orion Niedrzwica   2 : 0   GKS Niemce  
Opolanin   0 : 2   Wisła II Puławy   01.10.2016 15:00
MKS Ryki   3 : 0   Granit Bychawa  
Płomień Trzydnik Duży   1 : 7   Janowianka  
Kolejka 10
KS Góra Puławska   0 : 5   Janowianka  
Granit Bychawa   7 : 0   Płomień Trzydnik Duży  
Wisła II Puławy   4 : 1   MKS Ryki  
GKS Niemce   0 : 2   Opolanin   09.10.2016 15:00
Unia Wilkołaz   0 : 5   Orion Niedrzwica  
Tur Milejów   1 : 1   Perła Borzechów  
Sygnał Lublin   8 : 2   Piaskovia Piaski  
Stok Zakrzówek   2 : 3   Stal Poniatowa  
Kolejka 11
Stal Poniatowa   1 : 0   KS Góra Puławska  
Piaskovia Piaski   2 : 1   Stok Zakrzówek  
Perła Borzechów   2 : 4   Sygnał Lublin  
Orion Niedrzwica   1 : 0   Tur Milejów  
Opolanin   6 : 1   Unia Wilkołaz   16.10.2016 15:00
MKS Ryki   5 : 3   GKS Niemce  
Płomień Trzydnik Duży   0 : 14   Wisła II Puławy  
Janowianka   1 : 2   Granit Bychawa  
Kolejka 12
KS Góra Puławska   1 : 1   Granit Bychawa  
Wisła II Puławy   8 : 1   Janowianka  
GKS Niemce   7 : 1   Płomień Trzydnik Duży  
Unia Wilkołaz   1 : 4   MKS Ryki  
Tur Milejów   2 : 1   Opolanin   23.10.2016 15:00
Sygnał Lublin   0 : 1   Orion Niedrzwica  
Stok Zakrzówek   6 : 2   Perła Borzechów  
Stal Poniatowa   5 : 3   Piaskovia Piaski  
Kolejka 13
Piaskovia Piaski   4 : 0   KS Góra Puławska  
Perła Borzechów   1 : 4   Stal Poniatowa  
Orion Niedrzwica   1 : 1   Stok Zakrzówek  
Opolanin   2 : 1   Sygnał Lublin   30.10.2016 13:00
MKS Ryki   1 : 2   Tur Milejów  
Płomień Trzydnik Duży   3 : 1   Unia Wilkołaz  
Janowianka   2 : 2   GKS Niemce  
Granit Bychawa   1 : 5   Wisła II Puławy  
Kolejka 14
KS Góra Puławska   0 : 3   Wisła II Puławy  
GKS Niemce   1 : 3   Granit Bychawa  
Unia Wilkołaz   0 : 3   Janowianka  
Tur Milejów   4 : 1   Płomień Trzydnik Duży  
Sygnał Lublin   0 : 7   MKS Ryki  
Stok Zakrzówek   1 : 3   Opolanin   06.11.2016 13:00
Stal Poniatowa   2 : 0   Orion Niedrzwica  
Piaskovia Piaski   1 : 1   Perła Borzechów  
Kolejka 15
Perła Borzechów   3 : 1   KS Góra Puławska  
Orion Niedrzwica   3 : 1   Piaskovia Piaski  
Opolanin   1 : 0   Stal Poniatowa   13.11.2016 13:00
MKS Ryki   5 : 0   Stok Zakrzówek  
Płomień Trzydnik Duży   4 : 2   Sygnał Lublin  
Janowianka   4 : 2   Tur Milejów  
Granit Bychawa   2 : 0   Unia Wilkołaz  
Wisła II Puławy   8 : 0   GKS Niemce  
Kolejka 16
Opolanin   1 : 0   Piaskovia Piaski   19.03.2017 14:00
KS Góra Puławska   0 : 0   GKS Niemce  
Wisła II Puławy   4 : 0   Unia Wilkołaz  
Granit Bychawa   1 : 1   Tur Milejów  
Janowianka   2 : 2   Sygnał Lublin  
Płomień Trzydnik Duży   3 : 0   Stok Zakrzówek  
MKS Ryki   2 : 1   Stal Poniatowa  
Orion Niedrzwica   3 : 1   Perła Borzechów  
Kolejka 17
Perła Borzechów   1 : 2   Opolanin   26.03.2017 15:30
Granit Bychawa   1 : 1   Sygnał Lublin  
Orion Niedrzwica   4 : 1   KS Góra Puławska  
Piaskovia Piaski   0 : 5   MKS Ryki  
Stal Poniatowa   5 : 0   Płomień Trzydnik Duży  
Stok Zakrzówek   2 : 1   Janowianka  
Tur Milejów   1 : 3   Wisła II Puławy  
Unia Wilkołaz   0 : 2   GKS Niemce  
Kolejka 18
Opolanin   0 : 0   Orion Niedrzwica   02.04.2016 15:00
KS Góra Puławska   1 : 3   Unia Wilkołaz  
GKS Niemce   0 : 0   Tur Milejów  
Wisła II Puławy   8 : 1   Sygnał Lublin  
Granit Bychawa   0 : 0   Stok Zakrzówek  
Janowianka   2 : 1   Stal Poniatowa  
Płomień Trzydnik Duży   1 : 4   Piaskovia Piaski  
MKS Ryki   4 : 1   Perła Borzechów  
Kolejka 19
Opolanin   5 : 0   KS Góra Puławska   09.04.2017 16:00
Unia Wilkołaz   2 : 1   Tur Milejów  
Sygnał Lublin   2 : 2   GKS Niemce  
Stok Zakrzówek   1 : 0   Wisła II Puławy  
Stal Poniatowa   2 : 0   Granit Bychawa  
Piaskovia Piaski   0 : 1   Janowianka  
Perła Borzechów   1 : 1   Płomień Trzydnik Duży  
Orion Niedrzwica   1 : 2   MKS Ryki  
Kolejka 20
MKS Ryki   0 : 0   Opolanin   15.04.2017 17:00
KS Góra Puławska   0 : 3   Tur Milejów  
Unia Wilkołaz   0 : 3   Sygnał Lublin  
GKS Niemce   5 : 0   Stok Zakrzówek  
Wisła II Puławy   1 : 1   Stal Poniatowa  
Granit Bychawa   1 : 4   Piaskovia Piaski  
Janowianka   2 : 3   Perła Borzechów  
Płomień Trzydnik Duży   1 : 4   Orion Niedrzwica  
Kolejka 21
Opolanin   8 : 1   Płomień Trzydnik Duży   23.04.2017 12:00
MKS Ryki   5 : 3   KS Góra Puławska  
Orion Niedrzwica   2 : 1   Janowianka  
Perła Borzechów   3 : 4   Granit Bychawa  
Piaskovia Piaski   2 : 1   Wisła II Puławy  
Stal Poniatowa   2 : 0   GKS Niemce  
Stok Zakrzówek   1 : 1   Unia Wilkołaz  
Sygnał Lublin   4 : 0   Tur Milejów  
Kolejka 22
Janowianka   2 : 1   Opolanin   30.04.2017 16:00
KS Góra Puławska   1 : 5   Sygnał Lublin  
Tur Milejów   1 : 1   Stok Zakrzówek  
Unia Wilkołaz   0 : 2   Stal Poniatowa  
GKS Niemce   2 : 4   Piaskovia Piaski  
Wisła II Puławy   5 : 1   Perła Borzechów  
Granit Bychawa   1 : 3   Orion Niedrzwica  
Płomień Trzydnik Duży   3 : 2   MKS Ryki  
Kolejka 23
Opolanin   2 : 1   Granit Bychawa   03.05.2017 15:00
Płomień Trzydnik Duży   3 : 1   KS Góra Puławska  
MKS Ryki   3 : 0   Janowianka  
Orion Niedrzwica   0 : 2   Wisła II Puławy  
Perła Borzechów   3 : 2   GKS Niemce  
Piaskovia Piaski   2 : 1   Unia Wilkołaz  
Stal Poniatowa   3 : 1   Tur Milejów  
Stok Zakrzówek   1 : 3   Sygnał Lublin  
Kolejka 24
Wisła II Puławy   0 : 0   Opolanin   06.05.2017 18:00
KS Góra Puławska   0 : 6   Stok Zakrzówek  
Sygnał Lublin   3 : 4   Stal Poniatowa  
Tur Milejów   2 : 0   Piaskovia Piaski  
Unia Wilkołaz   2 : 1   Perła Borzechów  
GKS Niemce   2 : 2   Orion Niedrzwica  
Granit Bychawa   2 : 1   MKS Ryki  
Janowianka   4 : 0   Płomień Trzydnik Duży  
Kolejka 25
Opolanin   1 : 1   GKS Niemce   14.05.2017 17:00
Janowianka   3 : 0   KS Góra Puławska  
Płomień Trzydnik Duży   1 : 3   Granit Bychawa  
MKS Ryki   1 : 0   Wisła II Puławy  
Orion Niedrzwica   3 : 1   Unia Wilkołaz  
Perła Borzechów   2 : 1   Tur Milejów  
Piaskovia Piaski   1 : 0   Sygnał Lublin  
Stal Poniatowa   2 : 2   Stok Zakrzówek  
Kolejka 26
Unia Wilkołaz   0 : 3   Opolanin   21.05.2017 15:00
KS Góra Puławska   1 : 6   Stal Poniatowa  
Stok Zakrzówek   1 : 1   Piaskovia Piaski  
Sygnał Lublin   6 : 3   Perła Borzechów  
Tur Milejów   0 : 1   Orion Niedrzwica  
GKS Niemce   0 : 0   MKS Ryki  
Wisła II Puławy   7 : 0   Płomień Trzydnik Duży  
Granit Bychawa   4 : 2   Janowianka  
Kolejka 27
Opolanin   6 : 2   Tur Milejów   28.05.2017 17:00
Granit Bychawa   6 : 0   KS Góra Puławska  
Janowianka   2 : 1   Wisła II Puławy  
Płomień Trzydnik Duży   2 : 1   GKS Niemce  
MKS Ryki   4 : 0   Unia Wilkołaz  
Orion Niedrzwica   3 : 2   Sygnał Lublin  
Perła Borzechów   3 : 2   Stok Zakrzówek  
Piaskovia Piaski   2 : 2   Stal Poniatowa  
Kolejka 28
Sygnał Lublin   1 : 2   Opolanin   03.06.2017 11:00
KS Góra Puławska   1 : 5   Piaskovia Piaski  
Stal Poniatowa   4 : 1   Perła Borzechów  
Stok Zakrzówek   2 : 1   Orion Niedrzwica  
Tur Milejów   2 : 1   MKS Ryki  
Unia Wilkołaz   6 : 2   Płomień Trzydnik Duży  
GKS Niemce   1 : 2   Janowianka  
Wisła II Puławy   6 : 0   Granit Bychawa  
Kolejka 29
Opolanin   7 : 1   Stok Zakrzówek   10.06.2017 17:00
Wisła II Puławy   9 : 2   KS Góra Puławska  
Granit Bychawa   2 : 0   GKS Niemce  
Janowianka   6 : 1   Unia Wilkołaz  
Płomień Trzydnik Duży   4 : 4   Tur Milejów  
MKS Ryki   3 : 1   Sygnał Lublin  
Orion Niedrzwica   0 : 3   Stal Poniatowa  
Perła Borzechów   4 : 4   Piaskovia Piaski  
Kolejka 30
Stal Poniatowa   - : -   Opolanin   17.06.2017 17:30
KS Góra Puławska   - : -   Perła Borzechów  
Piaskovia Piaski   - : -   Orion Niedrzwica  
Stok Zakrzówek   - : -   MKS Ryki  
Sygnał Lublin   - : -   Płomień Trzydnik Duży  
Tur Milejów   - : -   Janowianka  
Unia Wilkołaz   - : -   Granit Bychawa  
GKS Niemce   - : -   Wisła II Puławy  
  r e k l a m a  
Oficjalna strona MKS OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE. Wszelkie prawa zastrzeżone.