Punkty pojechały do Opola !
W meczu drugiej kolejki MKS Opolanin pokonał na wyjeździe gospodarzy z Piotrowic. Gola na wagę trzech punktów zdobył Rożek Michał
Zapowiedź II kolejki
Już w najbliższą niedzielę drużyna MKS Opolanin uda się na wyjazd do Piotrowic gdzie zmierzy się z miejscowym POM-em. Początek spotkania o godzinie 17:00
Remis na inaugurację!
W pierwszej kolejce nowego sezonu 2018/2019 zespoł Opolanina podejmował w roli gospodarza drużynę Janowianki Janów Lubelski. Na boisku padł remis 1 : 1.
Ostatnia kolejka
Następny mecz

Gospodarz: Opolanin
Gość: Stal Poniatowa
Wynik: -:-
Rozgrywki: Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Lublin
Data: 25.08.2018, 11:00
Zobacz: terminarz

Poprzedni mecz

Gospodarz: POM Piotrowice
Gość: Opolanin
Wynik: 0:1
Rozgrywki: Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Lublin
Data: 19.08.2018, 17:00
Zobacz: terminarz

Sonda

Wybierz zawodnika meczu z Janowianką
Rożek
Adamczyk
Gawron

Panel logowania
Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Lublin

Terminarz Tabela Strzelcy Kluby Kadra


Terminarz sezon 2018/2019
Kolejka 1
Opolanin   1 : 1   Janowianka   15.08.2018 17:00
Unia Wilkołaz   3 : 4   Avia II Świdnik   15.08.2018 13:00
LKS Stróża   6 : 1   Tur Milejów   15.08.2018 17:00
Sygnał Lublin   2 : 0   Stal Poniatowa   15.08.2018 11:00
Mazowsze Stężyca   3 : 1   POM Piotrowice   15.08.2018 15:00
Granit Bychawa   4 : 2   Wisła II Puławy   15.08.2018 18:00
Świdniczanka Świdnik   - : -   Orion Niedrzwica   19.09.2018 17:00
Piaskovia Piaski   0 : 2   Sokół Konopnica   15.08.2018 17:00
Kolejka 2
Avia II Świdnik   2 : 2   Sokół Konopnica   19.08.2018 11:00
Orion Niedrzwica   2 : 1   Piaskovia Piaski   19.08.2018 17:00
Wisła II Puławy   1 : 1   Świdniczanka Świdnik   19.08.2018 17:00
Janowianka   1 : 1   Granit Bychawa   19.08.2018 16:00
POM Piotrowice   0 : 1   Opolanin   19.08.2018 17:00
Stal Poniatowa   4 : 0   Mazowsze Stężyca   19.08.2018 17:00
Tur Milejów   3 : 7   Sygnał Lublin   19.08.2018 17:00
Unia Wilkołaz   2 : 4   LKS Stróża   19.08.2018 17:00
Kolejka 3
LKS Stróża   - : -   Avia II Świdnik   26.08.2018 17:00
Sygnał Lublin   - : -   Unia Wilkołaz   25.08.2018 11:00
Mazowsze Stężyca   - : -   Tur Milejów   26.08.2018 15:00
Opolanin   - : -   Stal Poniatowa   25.08.2018 11:00
Granit Bychawa   - : -   POM Piotrowice   26.08.2018 17:00
Świdniczanka Świdnik   - : -   Janowianka   25.08.2018 11:00
Piaskovia Piaski   - : -   Wisła II Puławy   25.08.2018 17:00
Sokół Konopnica   - : -   Orion Niedrzwica   25.08.2018 16:00
Kolejka 4
Avia II Świdnik   - : -   Orion Niedrzwica  
Wisła II Puławy   - : -   Sokół Konopnica  
Janowianka   - : -   Piaskovia Piaski  
POM Piotrowice   - : -   Świdniczanka Świdnik  
Stal Poniatowa   - : -   Granit Bychawa  
Tur Milejów   - : -   Opolanin  
Unia Wilkołaz   - : -   Mazowsze Stężyca  
LKS Stróża   - : -   Sygnał Lublin  
Kolejka 5
Sygnał Lublin   - : -   Avia II Świdnik  
Mazowsze Stężyca   - : -   LKS Stróża  
Opolanin   - : -   Unia Wilkołaz  
Granit Bychawa   - : -   Tur Milejów  
Świdniczanka Świdnik   - : -   Stal Poniatowa  
Piaskovia Piaski   - : -   POM Piotrowice  
Sokół Konopnica   - : -   Janowianka  
Orion Niedrzwica   - : -   Wisła II Puławy  
Kolejka 6
Avia II Świdnik   - : -   Wisła II Puławy  
Janowianka   - : -   Orion Niedrzwica  
POM Piotrowice   - : -   Sokół Konopnica  
Stal Poniatowa   - : -   Piaskovia Piaski  
Tur Milejów   - : -   Świdniczanka Świdnik  
LKS Stróża   - : -   Opolanin  
Sygnał Lublin   - : -   Mazowsze Stężyca  
Kolejka 7
Mazowsze Stężyca   - : -   Avia II Świdnik  
Opolanin   - : -   Sygnał Lublin  
Granit Bychawa   - : -   LKS Stróża  
Świdniczanka Świdnik   - : -   Unia Wilkołaz  
Piaskovia Piaski   - : -   Tur Milejów  
Sokół Konopnica   - : -   Stal Poniatowa  
Orion Niedrzwica   - : -   POM Piotrowice  
Wisła II Puławy   - : -   Janowianka  
Kolejka 8
Avia II Świdnik   - : -   Janowianka  
POM Piotrowice   - : -   Wisła II Puławy  
Stal Poniatowa   - : -   Orion Niedrzwica  
Tur Milejów   - : -   Sokół Konopnica  
Unia Wilkołaz   - : -   Piaskovia Piaski  
LKS Stróża   - : -   Świdniczanka Świdnik  
Sygnał Lublin   - : -   Granit Bychawa  
Mazowsze Stężyca   - : -   Opolanin  
Kolejka 9
Opolanin   - : -   Avia II Świdnik  
Granit Bychawa   - : -   Mazowsze Stężyca  
Świdniczanka Świdnik   - : -   Sygnał Lublin  
Piaskovia Piaski   - : -   LKS Stróża  
Sokół Konopnica   - : -   Unia Wilkołaz  
Orion Niedrzwica   - : -   Tur Milejów  
Wisła II Puławy   - : -   Stal Poniatowa  
Janowianka   - : -   POM Piotrowice  
Kolejka 10
Avia II Świdnik   - : -   POM Piotrowice  
Stal Poniatowa   - : -   Janowianka  
Tur Milejów   - : -   Wisła II Puławy  
Unia Wilkołaz   - : -   Orion Niedrzwica  
LKS Stróża   - : -   Sokół Konopnica  
Sygnał Lublin   - : -   Piaskovia Piaski  
Mazowsze Stężyca   - : -   Świdniczanka Świdnik  
Opolanin   - : -   Granit Bychawa  
Kolejka 11
Granit Bychawa   - : -   Avia II Świdnik  
Świdniczanka Świdnik   - : -   Opolanin  
Piaskovia Piaski   - : -   Mazowsze Stężyca  
Sokół Konopnica   - : -   Sygnał Lublin  
Orion Niedrzwica   - : -   LKS Stróża  
Wisła II Puławy   - : -   Unia Wilkołaz  
Janowianka   - : -   Tur Milejów  
POM Piotrowice   - : -   Stal Poniatowa  
Kolejka 12
Avia II Świdnik   - : -   Stal Poniatowa  
Tur Milejów   - : -   POM Piotrowice  
Unia Wilkołaz   - : -   Janowianka  
LKS Stróża   - : -   Wisła II Puławy  
Sygnał Lublin   - : -   Orion Niedrzwica  
Mazowsze Stężyca   - : -   Sokół Konopnica  
Opolanin   - : -   Piaskovia Piaski  
Granit Bychawa   - : -   Świdniczanka Świdnik  
Kolejka 13
Świdniczanka Świdnik   - : -   Avia II Świdnik  
Piaskovia Piaski   - : -   Granit Bychawa  
Sokół Konopnica   - : -   Opolanin  
Orion Niedrzwica   - : -   Mazowsze Stężyca  
Wisła II Puławy   - : -   Sygnał Lublin  
Janowianka   - : -   LKS Stróża  
POM Piotrowice   - : -   Unia Wilkołaz  
Stal Poniatowa   - : -   Tur Milejów  
Kolejka 14
Avia II Świdnik   - : -   Tur Milejów  
Unia Wilkołaz   - : -   Stal Poniatowa  
LKS Stróża   - : -   POM Piotrowice  
Sygnał Lublin   - : -   Janowianka  
Mazowsze Stężyca   - : -   Wisła II Puławy  
Opolanin   - : -   Orion Niedrzwica  
Granit Bychawa   - : -   Sokół Konopnica  
Świdniczanka Świdnik   - : -   Piaskovia Piaski  
Kolejka 15
Piaskovia Piaski   - : -   Avia II Świdnik  
Sokół Konopnica   - : -   Świdniczanka Świdnik  
Orion Niedrzwica   - : -   Granit Bychawa  
Wisła II Puławy   - : -   Opolanin  
Janowianka   - : -   Mazowsze Stężyca  
POM Piotrowice   - : -   Sygnał Lublin  
Stal Poniatowa   - : -   LKS Stróża  
Tur Milejów   - : -   Unia Wilkołaz  
  r e k l a m a  
Oficjalna strona MKS OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE. Wszelkie prawa zastrzeżone.