Adamczyk - Gasiński, Gawron, Górniak- Gierowski - Banach D., Łaska, Dajos, Pyśniak, Rożek - Wesołowski

Ziętek, Żelazko, Banach M. Drozd, Nowak, Duda, Małecki

Koniec spotkania. Remisujemy 2 - 2
90'
Świdniczanka mogła szybko odpowiedzieć, jednak po stałym fragmencie strzał poszybował daleko ponad bramką
89'
Gol (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Strzelaliśmy na raty. najpierw próbował Nowak, potem Banach M. i na koniec Duda w same widły
89'
Duda z dystansu !
81'
Gol (GLTS Świdniczanka Świdnik). Małecki, który przed chwilą wszedł na boisku, źle zachował się w polu karnym. Zawodnikowi Świdniczanki nie pozostało nic, jak tylko oddać strzał
80'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Małecki za Pyśniaka
75'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Banach D. zszedł, a w jego miejsce brat Mateusz
75'
Świetnie sam na sam po podaniu Wesołowskiego wychodził Pyśniak, jego jego strzał zdążyli wyblokować obrońcy Świdniczanki, pytanie tylko czy nie ręką
71'
Żółta i czerwona kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Łaska, walczył do końca o piłkę, jednak sfaulował bramkarza gospodarzy
69'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Duda za Dajosa
67'
Nowak na spalonym, piłkę dogrywał aktywny Banach D. Z naszej strony dużo fajnej gry na jeden kontakt
62'
Rajd Gierowskiego, który wyszedł z kontrą z naszej połowy i przebiegł cale boisko, jednak ostatnie podanie do Dajosa było za mocne
59'
Zmiana (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Rożek opuszcza boiska, a w jego miejsce Nowak
56'
Ładna akcja naszej drużyny, jednak strzał Dajosa kończący akcje zablokowany, i bramkarz złapał piłkę
52'
Mamy optyczną przewagę, próbujmy zaatakować, jednak większość akcji kończy się przed polem karnym naszych rywali
50'
Pyśniak próbował z dystansu, jednak piłką dobry metr ponad bramką
49'
Na początku połowy gra toczy się bardziej w środku boiska

Początek 2 połowy.

Koniec 1 połowy. Sędzia kończy pierwszą, niezłą połowę. Cieszy, że w końcu strzeliliśmy bramkę po dobrej akcji. Druga połowa otwarta
45'
Sędzia dolicza 2 minuty
45'
Żółta kartka (GLTS Świdniczanka Świdnik). Zawodnik z numerem 92
42'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Dajos
40'
Wydaje się, że w naszym polu karnym faulował Gasiński, Zawodnik Świdniczanki dał radę wejść przed niego wychodząc sam na sam z Adamczykiem
40'
Gol (GLTS Świdniczanka Świdnik). Zawodnik Świdniczanki pokonuje Adamczyka
39'
Karny dla Świdniczanki
31'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Łaska
30'
Działo się ! Najpierw zawodnicy Świdniczanki nie wykorzystali dogodnej sytuacji gubiąc się w naszym polu karnym, następnie Banach D. świetnie wyprowadził kontrę podał do Rożka, jednak ten dostał piłkę za plecy i nie miał z czego strzelić
27'
Nasi obrońcy kolejny raz łapią zawodnika Świdniczanki na spalonym
24'
Żółta kartka (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Pyśniak
21'
Akcja naszej drużyny lewą stroną boiska, jednak dośrodkowanie Rożka łapie bramkarz gospodarzy
18'
Świetna interwencja Adamczyka, który piekną paradą sparował na róg piłkę uderzaną z dystansu
15'
Dobry okres gry naszej drużyny, przed chwilą Łaska centrował piłkę z prawej strony jednak Rożek na spalonym
13'
Świetną piłkę za plecy obrońców w uliczkę zagrał Łaska, Domin zachował się jak stary wyjadacz i plasowanym strzałem umieścił piłkę w bramce
13'
Gol (MKS Opolanin Opole Lubelskie). Prowadzimy ! Bramkę strzela Banach D.
11'
Zawodnik Świdniczanki na spalonym, wcześniej wydawało się, że Adamczyk nieco się spóźnił z interwencją co spowodowało, że napastnik gospodarzy był w dobrej sytuacji do strzału
7'
Niepewna interwencja Gawrona, jednak na nasze szczęście ten błąd nie zrobił nam krzywdy
2'
Odpowiedź Świdniczanki, piłka zagrana ze środka za plecy naszych obrońców jednak Adamczyk pewnie łapie strzał
1'
Rożek uderzał z dystansu, jednak strzał łapie bramkarz gospodarzy

Początek 1 połowy.
  Piłkarze wychodzą już na środek boiska
  Obie jedenastki kończą już rozgrzewkę i powoli zmierzają w kierunku szatni
  Boisko NEPTUN prezentuje się naprawdę fajnie !
  Zapraszamy na Relację Live, która odbędzie się 2023-09-30 godz.15:00 pomiędzy KKS Start 1944 Krasnystaw vs MKS Opolanin Opole Lubelskie