Do Rożdżałowa po zwycięstwo

18 września 2024, 12:40

W środę czeka nas wyjazd do Rożdżałowa, w którym zmierzymy się z Kłosem Gmina Chełm.

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał 3:2 z Avią II Świdnik. Nasz zespół zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli z dorobkiem dziewieciu punktów. Do tej pory w tym sezonie Opolanin trzy spotkania wygrał i trzy przegrał.

Kłos Gmina Chełm w poprzedniej kolejce zremisował 0:0 z Gryfem Gmina Zamość. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie ostatnie 17. miejsce w tabeli z dorobkiem dwóch punktów. W tym sezonie Kłos dwa razy zremisował i cztery razy przegrał.

Dwa zwycięstwa z rzędu zdecydowanie poprawiły morale w naszym zespole. Do Rożdżałowa jedziemy po trzy punkty. Nie możemy jednak zlekceważyć  zespołu gospodarzy. W tym sezonie Kłos jeszcze nie wygrał i z pewnością za wszelką cenę będzie chciał zgarnąć trzy punkty.

Mecz odbędzie się 18 września na stadionie w Rożdżałowie. Początek o godzinie 16:30. Wynik podamy na naszym Facebooku.