Sygnał w niedzielę

21 września 2024, 17:58

Pora zakończyć ciężki tydzień. Jutro zagramy u siebie z Sygnałem Lublin.

Opolanin w poprzedniej kolejce zremisował na wyjeździe 0:0 z Kłosem Gmina Chełm. Nasz zespół zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów. Do tej pory trzy mecze wygraliśmy, jeden zremisowaliśmy i trzy przegraliśmy.

Sygnał Lublin w poprzedniej kolejce wygrał 2:1 z Gryfem Gmina Zamość. Zespół z Lublina zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów. W tym sezonie Sygnał wygrał cztery spotkania, raz zremisował i dwa razy przegrał.

Terminarz ułożył się w ten sposób, że w trzecim meczu z rzędu mierzymy się z beniaminkiem. Sygnał to zdecydowanie najlepszy, jak do tej pory, zespół, który awansował w tym do IV ligi. Dość powiedzieć, że w ostatnich sześciu meczach Sygnał przegrał tylko raz (3:4 z Ładą Biłgoraj). Pamiętajmy jednak, że Opolanin notuje obecnie serię trzech meczów bez porażki. W niedzielę nasz zespół zrobi wszystko aby, tę passę podtrzymać. Liczymy również na kolejne gole Yuri Perina, który wreszcie złapał strzelecką formę (trzy gole w trzech ostatnich meczach).

Mecz odbędzie się 22 września na stadionie im. Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Początek o godzinie 16:00. Wynik podamy na naszym Facebooku.